NESTANDARTINIŲ ĮRENGIMŲ BEI KONSTRUKCIJŲ PROJEKTAVIMAS IR GAMYBA
1.1 1013 conveyors with aqtuators
Roteksas

UAB „Roteksas“ – nestandartinių įrengimų ir konstrukcijų iš nerūdijančio plieno projektavimo ir gamybos įmonė.  Transporteriai ir kiti įrengimai gali būti puiki optimizavimo priemonė jūsų įmonėje. Įrengimai padės jūsų gamyboje darbus atlikti greičiau ir lengviau! Suprojektuosime ir nubraižysime įrengimus ar transporterių linijas, pagal Jūsų individualius reikalavimus, atsižvelgiant į produkto rūšį ir jo gamybą.

Patarsime ir surasime geriausią inžinerinį sprendimą. Pasirūpinsime visomis komplektuojančiomis medžiagomis ir subranga. Jūsų patogumui, pasirūpinsime įrengimų transportavimu. Pagamintus įrengimus ir transporterius sumontuosime, pasirūpinsime montavimo medžiagomis ir komponentais. Dalyvausime įrangos paleidimo – derinimo darbuose. Sugedus ar atsiradus trikdžiams, garantinio laikotarpio metu pasirūpinsime įrengimo veikimu, jį suremontuosime ir pakeisime detales.

Vizija, Misija ir Tikslai – Tapti patikima ir didele gamybos įmone, gaminti tik kokybiškus ir atitinkančius jūsų reikalavimus, įrengimus.

Vertybės – Pagarba žmogui, sąžiningas elgesys su klientu.

Istorija

2007

Klaipėdos raj. Gargžduose įsikūrė gamybos įmonė pavadinimu „Roteksas”, kuri užsiima įrenginių gamyba iš nerūdijančio plieno.

2012

Pasikeitė UAB „Rotekso” įmonės direktorius. Juo tapo Antanas Markauskas.

2013 – 2015

Buvom įvertinti kaip stipriausia įmonė ir gavom sertifikatą.

logo_sl_2013-2015_lt

2011

Iš Gargždų persikėlė į naujas patalpas Gobergiškės kaime Kaštonų gatvėje, šioje vietoje esame iki šiol.

2014

Pradėjome dirbti su Norvegų įmone „First process”. Įgyvendinti dideli projektai, kurie buvo išsiųsti į Norvegiją, Pietų Ameriką ir Škotiją.