NESTANDARTINIŲ ĮRENGIMŲ BEI KONSTRUKCIJŲ PROJEKTAVIMAS IR GAMYBA

Žuvies rūšiavimo ir pakavimo linija

roteksas

Žuvies rūšiavimo ir pakavimo linija

Suprojektuoti ir pagaminti įrengimai skirti žuvies gamybos įmonei. Įrengimai apima nuo tuščių dėžių transportavimo iki žuvies rūšiavimo ir  transportavimo į tolimesnius procesus. Suprojektuotos ir pagamintos 4 talpos su kylančiais transporteriais, du 20-ies metrų ilgio transporteriai, keturi dėžių transporteriai skirti pakavimui. Projektas išsiųstas į USA. Patyrę mūsų darbuotojai dalyvavo montavimo darbuose.

Žuvies paskirstymo linija

admin

Suprojektavome ir pagaminome įrengimus skirtus žuvies paskirstymui ir transportavimui link pakavimo. Pagaminome 8 juostinius transporterius su automatizuotais dėžių stumtuvais, skirtais dėžių transportavimui ir paskirstymui. Pagaminome dvigubą talpą su iškeliančiu transporteriu, sumontavome palipimo aikšteles.

Mėsos paruošimo linija

admin

Suprojektuotas ir pagamintas pagal individualius kliento reikalavimus, įrengimai skirti mėsos gamybos įmonei. Suprojektuota ir pagaminta nuo tuščių dėžių transportavimo iki mėsos paruošimo ir jos transportavimo į tolimesnius procesus. Pagamintos dvi išpjaustymo linijos, kurios apima iš viso 26 darbo vietas. Pagaminti ir sumontuoti ritininiai transporteriai skirti dėžių transportavimui.

Dėžių transportavimo linija

admin

Linija skirta pakavimo dėžučių gabenimui iš dėžučių gamybos į produkto pakavimo vietą. Linija turi dėžių paskirstymo taškus, todėl iš vienos lankstymo mašinos galima aptarnauti kelias ar keliolika pakavimo mašinų.  Projektas truko apie 2 mėnesius, pagaminta iš viso 10 transporterių ir 12 dėžių stūmiklių.

Žuvies rūšiavimo ir perdirbimo linija

admin

Transporterių linija su talpomis išsiųsta į žuvies perdirbimo įmonę Ekvadore. Pagaminom 10  transporterių, 5 talpas, 10 ritininių transporterių, užlipimo platformas ir aikšteles. Vieną dviaukštį juostinį transporterį skirtą rūšiavimui ir pakavimui. Projektas užtruko apie 4 mėnesius. Visi įrengimai pagaminti iš medžiagų tinkančių tiesioginiam kontaktui su maisto produktais.

Palečių transportavimo linija

admin

Pagamintos transporterių linijos paskirtis – supakuoti ir transportuoti produkciją ant palečių iš pakavimo patalpos į sandėlį ir iš sandėlio į pakrovimo aikštelę. Pagaminom 8 ritininius, 4 grandininius ir vieną kombinuotą transporterį, skirtą krypties pakeitimui. Paletės ritininiu transporteriu patenka į sandėlį. Sandėlyje supakuotos paletės dedamos ant grandininių konvejerių ir toliau jos važiuoja iki posūkio. Pneumatinio krypties keitimo transporterio pagalba paletės pasisuka 90 laipsnių kampu. Įveikusios posūkį slysta ritininių transporterių linija link pakrovimo.

Ši transporterių linija išsiųsta į Rusijos miestą Tambovą.

Žuvies perdirbimo linija

admin

Žuvies perdirbimo linija

Dirbdami kartu su norvegų įmone, įgyvendinome projektą, kurio apimtis buvo 27 transporteriai, palipimo platformos ir keturios talpos su kylančiais transporteriais. Projektas užtruko beveik 4 mėnesius. Visi įrengimai iškeliavo į Jungtinę Karalystę – žuvies perdirbimo įmonę.