NESTANDARTINIŲ ĮRENGIMŲ BEI KONSTRUKCIJŲ PROJEKTAVIMAS IR GAMYBA
1.1 1013 conveyors with aqtuators
Paveikslėlis1

UAB „Roteksas“ – nestandartinių įrengimų ir konstrukcijų iš nerūdijančio plieno projektavimo ir gamybos įmonė.  Transporteriai ir kiti įrengimai gali būti puiki optimizavimo priemonė jūsų įmonėje. Įrengimai padės jūsų gamyboje darbus atlikti greičiau ir lengviau! Suprojektuosime ir nubraižysime įrengimus ar transporterių linijas, pagal Jūsų individualius reikalavimus, atsižvelgiant į produkto rūšį ir jo gamybą.

Patarsime ir surasime geriausią inžinerinį sprendimą. Pasirūpinsime visomis komplektuojančiomis medžiagomis ir subranga. Jūsų patogumui, pasirūpinsime įrengimų transportavimu. Pagamintus įrengimus ir transporterius sumontuosime, pasirūpinsime montavimo medžiagomis ir komponentais. Dalyvausime įrangos paleidimo – derinimo darbuose.


Sugedus ar atsiradus trikdžiams, garantinio laikotarpio metu pasirūpinsime įrengimo veikimu, jį suremontuosime ir pakeisime detales.

Vizija, Misija ir Tikslai – Tapti patikima ir didele gamybos įmone, gaminti tik kokybiškus ir atitinkančius jūsų reikalavimus, įrengimus.

Vertybės – Pagarba žmogui, sąžiningas elgesys su klientu.

Istorija

2007

Klaipėdos raj. Gargžduose įsikūrė gamybos įmonė pavadinimu „Roteksas”, kuri užsiima įrenginių gamyba iš nerūdijančio plieno.

2012

Pasikeitė UAB „Rotekso” įmonės direktorius. Juo tapo Antanas Markauskas.

2013 – 2015

Buvom įvertinti kaip stipriausia Lietuvos įmonė ir gavom sertifikatą.

logo_sl_2013-2015_lt

2017

2017 metais pagamintų projektų 50% buvo skirta eksportui. Mūsų suprojektuoti ir pagaminti projektai buvo išsiųsti į Daniją, Norvegiją, JAV, Ekvadorą. Siekiame, jog eksporto šalių sąrašas dar plėstųsi.

IMG_64

2018

2018 Gegužės mėnesį UAB „Roteksas“ didžioji dalis gamybos persikėlė į naujas, erdvesnes patalpas. Nuo šiol mus rasite adresu – Pamiškės g.17 Švepelių km.

Paveikslėlis1

2019

Mes vėl Stipriausi!

Certificate (42)

Iš Gargždų persikėlė į naujas patalpas Gobergiškės kaime Kaštonų gatvėje.

Roteksas

2014

Pradėjome dirbti su Norvegų įmone „First process”. Įgyvendinti dideli projektai, kurie buvo išsiųsti į Norvegiją, Pietų Ameriką ir Škotiją.

2016

2016 metais pagaminome  virš 10 projektų , tik vienas iš jų buvo pagamintas Lietuvos rinkai. Visi kiti projektai buvo eksportojami į užsienio šalis. Net aštuoni projektai iškeliavo į Norvegiją. Suprojektavome ir pagaminome gamybos linijas, kurios buvo eksoprtuojamos į Meksiką, Didžiąją Britaniją, Lenkiją.

Gamybos linijos montavimas

2017

2017 gavome „Stipriausios įmonės sertifikatą“, šis sertifikatas įteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms. Tai parodo, jog UAB Roteksas yra patikimas partneris.

Certificate (2013-2017 LT)

2019

Galime pasidžiaugti, jog 2019 metais pagaminome apie 100 projektų! Iš jų net 75 projektai iškeliavo į užsienio šalis- į Airiją, Į Ispaniją, Daniją, Japoniją. Suprojektavom ir pagaminom maisto pramonei gamybos linijas ir dalyvavom montavimo darbuose Norvegijoje.

gi1